Huawei P11 40 Megapiksel Çözünürlüğünde 3 Kamera İle Gelebilir

Huawei P11 40 Megapiksel Çözünürlüğünde 3 Kamera İle Gelebilir

Huawei’nin merak edilen akıllı telefon modellerinden birisi olan Huawei P11’in kamera alanında diğer rakiplerinden farklı olarak arka tarafında 3 farklı kamera lensi bulundurabileceği iddiası kullanıcıları heyecanlandırmaya yetti.

2018 yılına yaklaştığımız şu günlerde akıllı telefon üreticilerin yeni yılda tanıtacağı yeni amiral gemi modellerinin özellikleri belli olmaya başladı. 2018’ın ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei P11’in Leica işbirliğiyle geliştirilen ve 40 megapiksel çözünürlüğünde olan 3 lensli bir kamera sistemiyle geleceği ortaya atıldı.

İddialara göre Huawei’nin P11 modelinde kullanacağı kameralar X5 optik yakınlaştırma sağlayacak ve ön kamerasın ise 24 megapiksel çözünürlüğünde olacak. Kameraların diyafram aralığı ise şimdilik belli değil.

Eğer ki iddialar gerçekse Huawei’nin P11 modelinde gece modu özelliğine ek olarak Pro gece modu özelliği de bulunacak. Kullanıcılar bu modda ışığın tamamını kullanabilecekler. Kirin 970 işlemcisiyle gelmesi beklenen Huawei P11’in yapay zeka çipine sahip olacağı ve fotoğrafları en iyi bir şekilde oluşturması bekleniyor.

Huawei P11’e dair diğer özelliklerim ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2017, 03:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER