Huawei Mate 10 Ortaya Çıktı

Huawei Mate 10 Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 8 ve iPhone X bu yılın büyük ekranlı telefonları olurken, Huawei de boş durmuyor ve Mate 10 modeliyle phablet piyasasına giriş yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca cihazın ilk net görseli de bugün yayınlanmış oldu.

Fotoğraf Twitter’da sızıntılarıyla ünlü Evan Blass tarafından paylaşılırken, Huawei Mate 10’un ön ekranı olduğu düşünülüyor. Daha önce görmediğimiz çok şey var diyemeyiz fakat daha önce sızan render görüntüleriyle de eşleşiyor. Cihazın çerçevesi neredeyse yok gibiyken, sağ üst tarafta ise güç ve ses açma kapama tuşları yer alıyor.

Telefondan Beklentiler Yüksek


Her ne kadar görselle birlikte teknik özellikler paylaşılmasa da, daha önceki sızıntılarda bazı ipuçları almıştık. Buna göre Huawei Mate 10’da oldukça yüksek bir donanım bekleniyor. 5.9 inç ya da 6 inçlik 2160 x 1080p bir ekran düşünülürken, arkada ise çift lensli bir kamerayla Kirin 970 işlemci çipseti olacağı varsayılıyor.

Açıkçası Huawei Mate 10’la ilgili şu anda bilmediğimiz çok fazla şey var fakat yakında bu durum değişecek. Telefon muhtemelen 16 Ekim 2017 tarihinde resmen tanıtılacak.

Huawei yeni modelleriyle giderek vites arttırırken, geçtiğimiz günlerde de akıllı telefon satışları sıralamasında ikinciliği Apple’ın elinden almayı başarmıştı. Apple iPhone X’le yerini geri kazanmak isterken, Huawei için de Mate 10 modeli önemli bir koz.

Telefonun Evan Blass tarafından sızdırılan görseli şu şekilde;

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk