Huawei Mate 10 Lite Modeli Önemli Bir Sistem Güncellemesi Aldı

Huawei Mate 10 Lite Modeli Önemli Bir Sistem Güncellemesi Aldı

Huawei Mate 10 Lite modeli için Nisan ayı güvenlik güncellemesi dağıtılmaya başkandı. Aralarında ülkemizinde bulunduğu birçok ülkede cihazlara verilmeye başlanan güncelleme OTA üzerinden dağıtılmaya başlandı.

Şebeke üzerinden verilmeye başlanan güncelleme RNE-L21C432B134 model numarasına sahip olarak kullanıcılara sunuldu. Yaklaşık olarak 451MB dosya boyutuna sahip olan pakette Google'ın en son güvenlik güncellemeleri ile birlikte Huawei tarafından işletim sistemi üzerinde yapılan performans iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri yer alıyor.

Huawei Mate 10 Lite modelini kullanan kullanıcılar cihazlarına güncellemeyi otomatik olarak alamadıysa Ayarlar > Sistem Güncelleme yolunu takip ederek güncellemenin durumunu kontrol ederek cihazlarına indirebilirler.Huawei'nin orta segment akıllı telefon modelleri arasında en çok tutulan modeli olarak görülen Mate 10 Lite modelinin fiyatı perakende olarak 2.200TL olarak teknoloji marketlerde satışa sunulmuştu. Dün yayınladığımız haberde ürünün %20'den fazla indirim aldığını ve bu aralar bu modeli almak isteyen kullanıcıların elini çabuk tutmaları gerektiğini ifade etmiştik.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER