Huawei Marka Yeni Bir Akıllı Telefon Modeli Ortaya Çıktı

Huawei Marka Yeni Bir Akıllı Telefon Modeli Ortaya Çıktı

Huawei'nin üzerinde çalışmalarında son geldiği öne sürülen yeni bir akıllı telefon modeli gün yüzüne çıktı. Modele ait fotoğraflara göre iki farklı renk seçeneği ile duyurulacak olan cihazın ismi ise henüz bilinmiyor.

Evan Blass tarafından paylaşılan görsellerde Huawei marka akıllı telefon modelinin adının Honor 8 Pro olabileceği üzerinde duruldu. Ancak birçok platformda bu modelin Honor 7X modelinin bir üst modeli olacağı iddia ediliyor.

Her ne kadar modelin ismi ile ilgili iddialarda ortak nokta bulunamasa da Huawei'nin yepyeni bir isim seçme ihtimali de göz önünde bulunduruluyor. Zira en büyük rakipleri Samsung ve Apple esmer porno gibi akıllı telefon modellerinin isimlerinde belli bir sıralamayı takip etmeyen Huawei markasından gizemli sürpriz bir isim gelebilir.Huawei'nin yeni modelinin teknik özelliklerine ait birçok bilgi de ortaya çıktı. 5.93inç ekran boyutu bulunacak olan cihazda 1080p çözünürlüğe yer verilecek. Kirin 659 yonga setli işlemciden gücünü alacak olan cihazın 16MP ve 2MP çözünürlüklerinde çift lensli kameranın yer alması bekleniyor.

RAM ve depolama alanı dahil olmak üzere işletim sistemi ile ilgili de bilgilerin henüz netlik kazanmadığı bu modelin MWC 2018 etkinliklerinde tanıtılması sürpriz olmayacaktır. Önümüzdeki günlerde Huawei'nin bu gizemli modeline ait daha detaylı bilgiler elde edebileceğiz.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2018, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER