Huawei Freebuds 3 Kablosuz Kulaklığı Çıktı

Kablosuz kulaklık arayışında olanlar ve özellikle mobil üzerinden video izlemeyi, müzik dinlemeyi seven kişiler için Huawei markası Huawei Freebuds 3 kulaklığı çıkardı. Yorumla.Net tarafından yayınlanan habere göre beyaz ve siyah renklerinde çıkan bu kulaklık yuvarlak küçük şarj aletiyle birlikte kullanılmaktadır

Huawei Freebuds 3 Kablosuz Kulaklığı Çıktı

Kablosuz kulaklık arayışında olanlar ve özellikle mobil üzerinden video izlemeyi, müzik dinlemeyi seven kişiler için Huawei markası Huawei Freebuds 3 kulaklığı çıkardı. Yorumla.Net tarafından yayınlanan habere göre beyaz ve siyah renklerinde çıkan bu kulaklık yuvarlak küçük şarj aletiyle birlikte kullanılmaktadır. Oldukça ince olan bu şarj aletini kişiler isterse çantalarında isterlerse de ceplerinde rahatlıkla taşıyabilirler. Kulağa tam oturacak şekilde tasarlanmış olan bu kulaklıkta ayrıca yeni olarak denenen yeni nesil bluetooh özelliği de bulunmaktadır. Bluetooth 5.1 teknolojisiyle birlikte diğer kulaklıklara oranla daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde bluetooth hizmeti sağlamaktadır. Sağ ve sol kulağa Huawei bu kulaklığı tasarlarken aynı zamanda doğru ses ve video ayarına büyük önem vermiştir. Böylece senkronizasyon çok daha verimli bir şekilde sağlanmaktadır. Müzik tutkunlarını da düşünen bu modelde en kalabalık metroda dahi kişi müzik dinlediği takdirde gürültü engelleme özelliği sayesinde kişi en net şekilde müziğini dinleyip videosunu izleyebilecektir. Mobil haberler bununla da sınırlı değil. Huawei Freebuds 3 ile kulaklığın özellikle havaalanları, alışveriş merkezleri gibi yerlerde sinyallerden etkilenmesinin önüne geçilmiştir.

Huawei Freebuds 3 Özellikleri

Diğer kulaklıklarda özellikle telefon görüşmelerinde net bir kalitenin olmadığının farkında olan Huawei bu sebeple kirin A1 işlemcisiyle bunun da önüne geçmiştir. Bu sayede kişiler kulaklıkla karşıdaki kişiyle konuşurken arka planda herhangi bir gürültü olmayacağı gibi aynı zamanda da kişinin ses kalitesini de yükseltecektir. Bu sayede yapılan telefon görüşmelerinde kişi karşısındaki kişiyi sanki yanındaymış gibi kaliteli bir konuşma sağlamış olacaktır. Huawei Freebuds 3 özellikleri arasında aerodinamik mikrofon kanalı tasarımıyla birlikte kişiler rüzgarlı havalarda dahi görüşmelerinde herhangi bir kesinti olmayacaktır. Oluşturduğu bas kanalı sistemiyle birlikte de kişiler müzik dinlerken sanki stüdyoda müzik dinliyormuş hissine kapılacaklardır. Yorumla kaynağına göre Akıllı sistemiyle birlikte de kişiler kulaklıklara dokunmaları durumunda müziği çalmak, değiştirmek gibi işlemleri kolayca yapabileceklerdir. Şarj konusunda da oldukça başarılı olan bu kulaklık modelinde 4 saat normal, 20 saat şarj çantası olmak üzere çalma süresi bulunmaktadır. Oldukça hızlı olan bu cihazın şarj olma süresi sadece 1 saattir. Ayrıca Huawei Mate 20 pro ve P30 pro telefonun üstüne bu kulaklığın koyulması durumunda kablosuz bir şekilde şarj olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER