HTC'nin Yeni Amiral Gemisi HTC U12+'ın Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC'nin Yeni Amiral Gemisi HTC U12+'ın Özellikleri Ortaya Çıktı

Google tarafından geçtiğimiz yıl satın alınan HTC’nin yeni amiral gemisi merakla beklenirken HTC’nin yeni amiral gemisi olması beklenen HTC U12+’ın tüm özellikleri ortaya çıktı.

Bir zamanların sevilen akıllı telefon üreticisi HTC bilindiği gibi sıkıntılı günler yaşamaya başlamıştı. Yaşadığı mali krizden bir türlü kurtulamayan HTC sonunda Google tarafından satın alınmıştı. Google tarafından satın alındıktan sonra hakkında pek yeni şeyler duymadığımız HTC’nin yeni amiral gemi modeli merakla beklenmeye başlanmıştı. HTC’nin U12+ adına sahip olacak olan yeni amiral gemi modelinin tüm özellikleri ortaya çıktı. Sızdırılan bir görsele göre HTC’nin yeni amiral gemisi gücünü beklendiği gibi Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 845’ten güç alacak. 8 GB RAM ile desteklenecek olan HTC U12+ 128 GB / 256 GB dahili depolama alanına sahip olacakken ayrıca 2 TB’a kadar microSD kart desteğine sahip olacak. HTC U12+ bu sayede kullanıcılarına depolama sorunu yaşatmayacak. 

5.5 inç büyüklüğünde 15:9 ekran oranında 2960 x 1440 piksel çözünürlük sunacak olan HTC U12+ ayrıca kamera tarafında da kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak bir teknolojiyle gelecek. 4 kameralı bir sisteme sahip olacak olan HTC U12+’ın ana kamera tarafından 12 megapiksel ve 16 megapiksel çözünürlüğe sahip kameralar kullanılacak. F/1.5 diyagram değerine sahip olacak olan HTC’nin U12+ ana kamerası ayrıca Ultrapiksel 4 ve UltraSpeed AF teknolojilerine de sahip olacak. HTC U12+’ın ön kısmında ise 8+8 megapiksel çözünürlüğe sahip çift kamera yer alacak. Daha çok detay yakalayacak olan HTC’nin yeni kameraları ayrıca HDR Boost özelliğine de sahip olacak. 

Çift SIM kartı, Quick Charge 4+, kablosuz şarj ve NFC gibi son teknolojilerine de destekleyenecek olan HTC U12+ gelişmiş Edge Sense ile gelecek. Çentiksiz bir tasarıma sahip olacak olan HTC U12+ ayrıca ses konusunda da oldukça gelişmiş hoparlörlere sahip olacak. 

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 23:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER