HTC U11 Life Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC U11 Life Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı
HTC U11 modelinin sadeleştirilmiş versiyonu olarak piyasalara sunulması beklenen U11 Life modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Daha önce kaynaklardan gelen bilgilere göre U Ocean Life adını taşıyacağı belirtilen cihazın model adı U11 Life olarak kesinleştirildi.

HTC U11 Life modeli ile ilgili yeni bilgiler değerlendirildiğinde özellikle işlemci ve ekran açısından daha önce belirtilen bilgilerle uyuşmadığını söyleyebiliriz. HTC U11 modelinin donanımsal açıdan daha düşük özelliklere sahip olacak olan bu cihazın U11'in mini versiyonu olduğunu söylemek yanlış tercüme olmayacaktır.

İşte HTC U11 Life Modelinin Sızdırılan Özellikleri


Ekran Özellikleri: HTC U11 Life 1920x1080px ekran çözünürlüğü bulunan 5.2 inç boyutunda bir ekranla gelmesi bekleniyor.

İşlemci Özellikleri: Cihazla ilgili daha önceden yayınlanan haberlere göre Snapdragon 660 SoC işlemcisi işaret ediliyordu. Ancak yeni bilgilere göre U11 Life modeli Adreno 508 GPU grafik birimini yerleşik olarak bulunduran sekiz çekirdekli Snapdragon 630 yonga setli işlemci ile birlikte geliştirileceği öne sürüldü.

Diğer Özellikler: HTC U11 Life modeli su ve toza karşı tam dayanıklı IP67 sertifikasını taşıyacak. HTC'nin USonic kulaklıkları ile birlikte dış ortamın aktif gürültüsünü önleme özelliğini bulunduracak olan cihaz microSD kartlarla 2TB değerlerine kadar arttırılabilen 32GB dahili depolama alanı ile kullanıcılarına sunulacak.

HTC U11 Life modelinin ön ve arkasında 16MP çözünürlüğünde orta kalite kameranın bulunması bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2017, 01:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk