Honor 10 Modeli İle İlgili Tanıtım Görüntüleri Ortaya Çıktı

Honor 10 Modeli İle İlgili Tanıtım Görüntüleri Ortaya Çıktı

Huawei'nin bir alt şirketi olarak bilinen Honor'dan yeni bir akıllı telefon modeli geliyor. Honor 10 model adıyla gelecek olan cihazın önümüzdeki ay duyurulması bekleniyor. Tanıtım etkinliği ile ilgili son gelen bilgilere göre Honor 10 modeli 15 Mayıs'ta duyurulacak.

Honor 10 modeli son dönemde piyasaya çıkan en önemli amiral gemilerinden birisi olacak. Etkinlik tarihinde aynı zamanda Oneplus, LG ve HTC markalarının da amiral gemi konumunda modellerini duyurması bekleniyor. Bu durum gerçekleşirse eğer bahsi geçen şirketler arasında yeni bir rekabet başlayabilir.

Redwin size-full wp-image-4318" src="https://www.teknosayfa.com/images/haberler/2018/04/Honor-10-1.jpg" alt="" width="574" height="382" />

Çin'li telefon üreticisinin Honor 10 modelinin tanıtımı için hazırladığı poster görüntüleri ortaya çıktı. Sızdırılan görselde sadece Honor 10'un arka kısmı görülebiliyor. Görselde yer alan özelliklere göre cihazın çift arka kamera ile gelmesi de kesinleşti. Parmak izi sensörünün cihazın arka kısmında olması bu görsellere göre pek olası görünmüyor.

Honor 10 modelinin de son dönemde piyasaya sürülen amiral gemilerde olduğu gibi çentikli bir ön yüzey ile gelmesi bekleniyor. Bu özellik henüz onaylanmamış olsa da 15 Mayıs tarihinden önce cihazla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğimizi düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER