Google Veri Tasarrufu Uygulaması Datally'yi İndirmeye Sundu

Google Veri Tasarrufu Uygulaması Datally'yi İndirmeye Sundu

Mobil cihazların artık hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmesinin ardından mobil internet çok önemli hale geldi. Mobil internetin çok hızlı tükenmesi ve pahalı olması nedeniyle kullanıcılar çeşitli veri tasarruf uygulamaları kullanıyor. İnternet devi Google’da kullanıcıların veri tasarrufu sağlamalarını sağlayacak olan Datally uygulamasını indirmeye sundu.

Pek çok alanda yatırımlarına devam eden Google bir süredir Filipinler’de test ettiği veri tasarruf uygulamasını dünya genelinde indirmeye sundu. Diğer veri tasarruf uygulamalarına göre Datally uygulaması mobil interneti tüketen her uygulamada veri tasarrufu ve gelişmiş istatistikler sunuyor.

Google’ın sevilen mobil işletim sistemi Android’in 5.0 sürümü ve üzerindeki Android sürümlerine sahip cihazlarda çalışabilecek olan Datally uygulaması kullanıcıların mobil verilerinden güvenli bir şekilde tasarruf etmelerini sağlıyor. Gayet kolay bir kullanım sunan Datally uygulamasını mobil veriyi sıklıkla kullanan kullanıcıların kullanması öneriliyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2017, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER