Google Play Store'da Kısa Süreli Büyük İndirim

Google Play Store'da Kısa Süreli Büyük İndirim

Android akıllı telefonunuzda oynayacak yeni oyunlar mı arıyorsunuz? Öyleyse Google’ın Play Store hizmetine baksanız iyi edersiniz çünkü bu platformda kısa bir süre için pek çok ücretli oyun ya bedava oldu, ya da büyük indirimlere girdi.

Hem Bedava, Hem de İndirimli Oyunlar


Oyunların arasında ciddi ölçüde indirim alanlar varken, aynı zamanda tamamen bedava edinebilecekleriniz de var. Özellikle başarılı oyunlar fırsat şeklinde sunulurken, Google Play Store da Steam benzeri bir politika izledi.

Koleksiyonda farklı türde farklı oyunlar yer alırken, satışlar kısa süre içinde sonlanacak ve dolayısıyla bir an önce indirmenizi tavsiye ederiz. Bunların arasında yer alan başlı başına oyunlar şu şekilde;

https://www.youtube.com/watch?v=fhPNelc5Q5Q
Gencobahis
Dont Starve Pocket Edition: Yüzde 80 indirim

Monument Valley: Yüzde 66 indirim

Mini Metro: Yüzde 80 indirim

Get Her Back: Bedava

Cell 13: Bedava

Project Alnilam: Bedava

Note Fighter: Bedava

Minesweeper: Bedava

AngL: Bedava

Reed: Bedava

Yukarıda indirim dönemindeki en iyi 10 oyunu sıraladık. Listenin ilk üç sırasındaki oyunlara indirim uygulanırken, kalanlarını ise tamamen ücretsiz şekilde telefonunuza indirmeniz mümkün. Fakat dediğimiz gibi elinizi çabuk tutun ve bir an önce fırsattan yararlanın. Özellikle bedava oyunların bazıları sadece birkaç gün içinde tekrar parayla satılmaya başlayacaklar.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER