Google Pixel XL 2 Modelinin Konsept Videosu Yayınlandı

Google Pixel XL 2 Modelinin Konsept Videosu Yayınlandı

2017 yılında dev akıllı telefon üreticilerinin amiral gemi konumunda üretip piyasaya sundukları modeller kullanıcılar tarafından gerek özellikleri gerekse de tasarımlarıyla oldukça beğeni kazandı. Ancak merakla beklenen amiral gemilerden Apple ve Google Pixel modellerinin halen daha resmi olarak piyasaya sunulmamış olması, bu modellere olan ilgiyi de tepe noktasına çıkardı.

Google Pixel XL 2 modelinin 18:9 en boy oranı ile birlikte arka kısmının cam panelle kullanıcılara sunulacağı önceden sızdırılan bilgiler arasında idi. YouTube üzerinde yayın yapan ünlü konsept video kanalı Concept Creator tarafından Pixel XL 2 modeline ait bir video yayınlandı. LG tarafından üretilmesi beklenen Pixel XL 2 Bahigo modeli ilk bakışta LG G6 modelini andırsa da birçok yönden farklılıklarla beraber cihazın Full Vision ekranla karşımıza geleceğine dikkat çekilmiş.

2017 yılının son çeyreğinde tanıtılması beklenen Google Pixel XL 2 modelinin Qualcomm Snapdragon 835 yonga setinden gücünü alacağı düşünülüyor. İlk kez HTC U11 modelinde karşımıza çıkan Edge Sense özelliğinin de Pixel XL 2 modelinde yer alacağı öne sürülüyor.

İşte Concept Creator tarafından yayınlanan Google Pixel XL 2 konsept videosu..

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER