Google, Motion Stills Uygulamasına AR Çıkartma Modu Getirdi

Google, Motion Stills Uygulamasına AR Çıkartma Modu Getirdi

Google'ın gelişmiş fotoğraf uygulaması Motion Stills güncelleme aldı. Motion Stills 2.0 sürümüne yükseltilen uygulama yepyeni özelliklerle kullanıcılarına daha geniş çaplı hizmet vermeye başlıyor.

Google Research özelliğinin gelişmiş sabitleme ve görüntü oluşturma tekniğini kullanan Motion Stills uygulaması mobil fotoğraf çeken kullanıcıların kısa sürede ilgisini çekmeyi başarmıştı. Eğlenceli modlarını mobil cihazlarla çekilen fotoğraflarla birlikte Android ve iOS platformunun en çok beğenilen uygulamaları arasında kendisine yer edinen Motion Stills ile kısa videolar da çekilebiliyor.

Şimdilik sadece Android platformu için güncellenen Motion Stills uygulamasına artırılmış gerçeklik modu da eklendi. Bu Lunabet mod ile birlikte farklı nesneler, çektiğiniz fotoğraflara veya videolara gerçekçi bir görünümle eklenebilecek.Motion Stills 2.0 güncellemesi ile birlikte uygulama arayüzünde de değişiklikler yapıldı. Daha sade ve kullanışlı bir hale bürünen arayüz oldukça dikkat çeken yeniliklerin arasında yer aldı.

Android cihaz kullanıcıları eğer Motion Stills uygulamasına sahipse Play Store üzerinden yenilenmiş sürümü cihazlarına indirerek yükleyebilirler.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER