Google'ın İnbox Uygulaması İçin iPhone X Desteği Geliyor

Google'ın İnbox Uygulaması İçin iPhone X Desteği Geliyor

Apple'ın iPhone X uygulaması bilindiği üzere Google Inbox uygulamasını hali hazırda düzenli olarak tam uyumlu çalıştıramıyordu. Bu nedenle kullanıcılar bu uygulama deneyimini sağlıklı bir şekilde alamazken Google tarafından konuyla ilgili yeni bir adım atıldı.

Google'ın iOS marketlerde yer alan uygulamaları ileri seviye iPhone modelleri ile tam uyumlu olarak çalıştırmak amacıyla çalışmaları sürüyor. Gmail ve Google Takvim uygulamaları başta olmak üzere çalışmalarda sona gelinirken Google Inbox uygulaması için de bu planlar işleme alınmış oldu.iPhone X kullanıcılarının Google Inbox uygulamasını düzenli çalıştıramamak gibi yaşadıkları sorunlar çok yakında çözüme kavuşacak Sahabet gibi görünüyor. Google, kısa süre içinde Google Inbox uygulamasına iPhone X desteğini getirmeyi düşünüyor. Ancak güncelleme ile ilgili net tarih henüz bilinmiyor.

iPhone X için Google Inbox Desteği İçin Çalışmalar Sürüyor


İnternet ve teknoloji devi Google, daha önce de Inbox uygulamasını iPhone X modeline uyumlu hale getirebilmek için bazı çalışmalar planlamış ancak bu çalışmalarda başarı sağlanamamıştı. Bu durum haliyle iPhone X kullanıcılarının tepkisini ve eleştirisini toplamıştı.

Google Inbox uygulamasını kullanmak isteyen ancak telefon uyumluluğu nedeniyle sorun yaşayan iPhone X kullanıcılarının biraz daha sabretmesi gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 01:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER