GM 5 Plus Android 8.0 Oreo Güncellemesi Kullanıcıların Büyük Kısmına Dağıtıldı

GM 5 Plus Android 8.0 Oreo Güncellemesi Kullanıcıların Büyük Kısmına Dağıtıldı

General Mobile tarafından 30 Mart tarihinde paylaşılan bildiri ile yayınlanan GM 5 Plus modelleri için Android 8.0 Oreo güncellemesi aradan geçen 5-6 günlük süreçte kullanıcılara yansımamıştı. Yılan hikayesine dönen güncelleme nihayet bu sabah itibariyle GM 5 Plus modeli kullanıcılarının büyük çoğunluğuna ulaştırıldı.

Android 8.0 Oreo güncelleme paylaşımının ardından geçen sürede cihazlara dağıtılamayan güncelleme, kullanıcıların büyük eleştirisine neden olmuş ve sosyal medya üzerinden General Mobile'ın resmi hesapları soru yağmuruna tutulmuştu. Güncelleme bildirisinin ilk gününden itibaren TeknoSayfa ekibi olarak kullanıcıların etkileşimde olacağı ve güncellemeleri takip edeceği haberlerimizle katkı sağlamaya çalıştık.

Güncelleme ile ilgili sorun yaşamaya devam eden kullanıcılar aşağıdaki haberimiz üzerinden diğer kullanıcılarla etkileşime geçerek sorunlarına çözüm arayışında bulunabilirler.

GM 5 Plus İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesini Alan Var Mı? haberimizde yüzlerce yorum etkileşimi ile güncelleme detayları GM 5 Plus kullanıcıları arasında paylaşılırken ilk olumlu haberlere bu sabah itibariyle ulaştık. Aslında daha öncede bazı kullanıcılar güncellemeyi aldığını iddia etmiş ancak kanıt niteliğinde görsel paylaşımında bulunamamıştı. Ancak bugün birçok takipçimizin cihazına güncellemenin gelmiş olduğunu öğrenmekten mutluluk duyduk.

General Mobile resmi sosyal medya hesapları üzerinde birçok kullanıcı güncellemeyi cihazlarına aldıklarına dair görseller paylaştı. Biz birkaç adet görselle bu konuda Betticket güncellemenin detaylarına yer verelim.Yayınlanan görsellerle birlikte GM 5 Plus için Android 8.0 Oreo güncellemesinin dosya boyutu 905.1MB olarak görülüyor.Güncelleme sonrası cihazların menü ve ayarlar kısmındaki görünümle ilgili paylaşılan görseller ise ektedir.GM 5 Plus kullanıcılarının şimdilik hepsinin güncellemeyi almadığını biliyoruz. Ancak firmanın daha önce yaptığı açıklamalarda bu güncellemenin en geç 8 Nisan tarihine kadar tüm kullanıcılara dağıtılacağı yönünde ifadeler mevcuttu.GM 5 Plus Android Oreo Güncellemesi İçin TeknoSayfa Ekibinin Tahmini haberimizin son satırlarında 5 Nisan tarihi itibariyle güncellemeyi birçok kullanıcının almış olacağını tahmin ettiğimizi belirtmiştik. Her ne kadar GM 5 Plus kullanıcıları için çileli bir bekleyiş yaşanmış olsa da umarız güncelleme ile daha kararlı bir sistemi sorunsuz olarak kullanabilirler.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER