General Mobile GM 8 Modeli WhatsApp ve Instagram Sorununa Çözüm Aranıyor

General Mobile GM 8 Modeli WhatsApp ve Instagram Sorununa Çözüm Aranıyor

Android Oreo güncellemesi ile kullanıcıların oldukça sancılı geçirdiği dönemin ardından General Mobile'ın GM 8 modelinde WhatsApp ve Instagram sorunları baş gösterdi.

General Mobile GM 8 modelinde gözlenen Instagram ve WhatsApp sorunu, bu uygulamalarının güncelleme almasının ardından başlamış görünüyor. Güncellenen uygulamalarda birçok GM 8 kullanıcısı Instagram'a girişte zorlanmaya başlarken WhatsApp'ta ise dosya gönderi hatası veya durum paylaşımlarına bakamama gibi problemlerin olduğu öne sürüldü. Hatta birçok kullanıcı Instagram ve WhatsApp uygulamalarına hiç giriş yapamayıp sürekli olarak "Uygulama Durduruldu" hatası almakta.GM 8 kullanıcıları bu sorunu birçok platform üzerinden firmaya iletmeye çalışmakta ve sorunun çözümü ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmakta. Şu an için Bahis Siteleri incelediğimizde Instagram sorununa çözüm bulunmuş gibi olsa da WhatsApp için değişen birşey görünmüyor.

GM 8 WhatsApp Sorunu Çözümü  • Google Play Store'a giriş yapıp WhatsApp uygulamasında yeni güncelleme olup olmadığını kontrol edip eğer güncelleme varsa bu güncellemeyi yüklemelisiniz.

  • Ayarlar>Uygulamalar>Tüm Uygulamalar>WhatsApp bağlantısını cihazınızdan açın burada "Verileri ve Ön Belleği Temizle" işlemini uygulayın.

  • WhatsApp uygulamasına giriş yaptıktan sonra (eğer uygulamaya hiç giriş yapamıyorsanız WhatsApp'ı kaldırın) Ayarlar>Yardım>Uygulama Bilgileri yolunu izleyerek uygulamanın sürüm numarasını kontrol edin. Burada yer alan sorunlu WhatsApp sürümünü önceki eski sürümlere geri döndürerek sorunu çözebilirsiniz.


Üçüncü seçenekte sunduğumuz WhatsApp'ı eski sürümüne geri getirme olayı için bazı APK sitelerinden eski sürümü edinmeniz gerekmektedir. Yapacağınız işlemlerin hemen hepsi için yedek almanızı öneririz. Cihazınızda yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun için mesuliyet kabul etmiyoruz.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER