Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus geliyor!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus geliyor!
Haberin başında da belirtiğimiz gibi, hali hazırda dört renk seçeneği bulunan S9 modellerine bir yenisi daha ekleniyor. İlk etapta Çin’deki kullanıcıların huzuruna sunulacak olan degrade geçişli buz mavisi S9 modelleri oldukça şık göründüğünü de belirtmekte yarar var.

Kullanıcıların ilgisini çekerek satış rakamlarını artırmak isteyen Samsung, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta beyaz Galaxy Note 9 renk seçeneğini gün yüzüne çıkartmıştı. Şimdi ise benzer bir hamleyi S9 modelleri için yapan teknoloji devi, kullanıcıların beğenisini kazanmayı hedefliyor.

Bu bağlamda ortaya çıkan bilgilere göre model yepyeni bir renk seçeneğiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ülkemizde Gece Siyahı, Titanyum Grisi, Gündoğumu Sarı ve Leylak Moru olmak üzere dört farklı renkte satılan S9 modelleri ayrıca birde ülkemize gelmeyen bordo renk seçeneğine sahip.

Gelen yeni sızıntılara göreyse degrade geçişli buz mavisi renk seçeneği teknoloji mağazalarındaki yerini ilerleyen günlerde alacak. Son derece sade ve şık görünen buz mavisi S9, 747 dolardan satışa sunulacak. Buz mavisi S9 Plus modeli ise 890 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacağını görmekteyiz. . Son olarak ise Çin’de kullanıcılar ile buluşturulan bu renk seçeneğe sahip olan S9’un, Avrupa ve diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor.
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER