Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Modellerinde Hızlı Şarj Sorunu Ortaya Çıktı

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Modellerinde Hızlı Şarj Sorunu Ortaya Çıktı

Samsung’un son amiral gemi modellerinde olan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde hızlı şarj sorunu olduğu ortaya çıktı.

Samsung’un çok satan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde kullanıcılar hızlı şarj sorunu yaşamaya başladı. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcılarının aktardığı bilgilere göre Samsung’un Ekim ayında yayınladığı güvenlik güncellemesinin ardından Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri hızlı şarj olmamaya başladı.

Kullanıcıların aktardığı bilgilere göre kasım ayının ortalarında gelen güncelleme ile birlikte cihazlar hızlı şarj olmuyor. Bu sorunla birlikte Galaxy S8 modellerini yavaş şarj eden kullanıcılar tam dolum için uzun bir süre bekliyor. Kullanıcıların aktardıklarına göre yeni güncelleme kullanıcıların kablosuz şarj istasyonlarını dahi bozabiliyor.

İlginç bir şekilde her güncelleme gelen Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde görülmeyen hızlı şarj sorununa dair Samsung şimdilik bir açıklama yapmadı. Kasım güvenlik güncellemelerinin ardından tam dolum için yaklaşık olarak 6 saat beklemek zorunda kalan kullanıcılar sorunun bir an önce çözülmesini istiyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 01:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER