Galaxy S7 Modeli İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Galaxy S7 Modeli İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un Galaxy S7 ile beraber Galaxy S7 Edge modellerine Android Oreo güncellemesinin verileceği tarih açıklandı. Bilindiği üzere Galaxy S8 modelleri için yayınlanmış olan bu güncelleme, kısa süre sonra S7 ailesine de dağıtılmaya başlanacak.

Samsung Türkiye'ye ait "Güncel Miyiz?" adlı web platformu aracılığıyla Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için Android 8.0 Oreo güncellemesinin 18 Mayıs 2018 tarihinde dağıtılmaya başlanacağı duyuruldu.

Daha önce 13 Nisan'da dağıtılacağı belirtilen bu Celtabet güncellemenin zamanında cihazlara yansımaması kullanıcılarda endişe uyarmıştı. Ancak Samsung Türkiye konuyla ilgili yaptığı açıklama ile Galaxy S7 ve S7 Edge ailesi için planlanan güncelleme tarihinin 18 Mayıs olduğunu açıkladı.Samsung Türkiye tarafından güncellemelerle ilgili yapılan duyuruda Galaxy A7 (2017), Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A3 (2017) modelleri için Android Oreo güncelleme tarihi olarak ise 1 Haziran 2018 tarihini gösterdi.

Firmanın belirlediği modellere Android Oreo güncellemesi için planladığı tarihlerde esneklik olabilir. Aynı zamanda güncelleme kademeli olarak dağıtıma başlayacağı için tüm kullanıcıların cihazlarına bu güncellemenin yansıması belirli bir süreyi alabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 02:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER