Galaxy Note 9 paneli

Galaxy Note 9 paneli
Samsung’un yakında tanıtması beklenilen yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 9 yeniden gündemimizde. Son dönemlerin en büyük trendi haline gelen çentikli ekran treni ise görünen o ki Samsung’a uğramıyor.

İlk olarak Galaxy S8+ ailesi ile gördüğümüz ve Sonsuz Ekran adı verilen ince çerçeveli ekran tasarımını kullanan Samsung, bu tasarıma Galaxy Note 8 ve Galaxy S9 ailesinde de yer vermişti. Değişmeyen tasarım eleştirilere tutulsa da görünen o ki Güney Koreli üretici bu durumu pek ciddiye almamış.
Pinbahis
Ortaya çıkan son sızıntıda Galaxy Note 9 modelinde de Samsung’un aynı tasarımı kullanmaya devam ettiği görülüyor. Artık nispeten daha ince çerçevelerin yer aldığı görülen Galaxy Note 9 ekran paneli, Galaxy Note 8 ekran paneli ile büyük ölçüde benzer.

Tasarım tarafında en büyük farklılığın parmak izi sensörünün konumu itibariyle yapılacağı ön görülen Galaxy Note 9, esas değişikliği ise donanım tarafında yapıyor.

Exynos 9810 işlemcisinden gücünü alması beklenilen modelin 6 GB RAM ve 512 GB’a kadar depolama kapasitesi sunacağı tahmin ediliyor. Galaxy Note 9 hakkındaki en doğru bilgileri ise 9 Ağustos tarihinde düzenlenmesi beklenilen etkinlikte öğreneceğiz.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 23:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER