Galaxy Note 8 Modeli İçin Önemli Güvenlik Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy Note 8 Modeli İçin Önemli Güvenlik Güncellemesi Yayınlandı

Güney Kore'li teknoloji devi Samsung bilindiği üzere kısa süre önce amiral gemi modelleri Galaxy S8 ve S8 Plus için Android 8.0 Oreo güncellemelerinin dağıtımına başlamıştı. Firmanın bu modellerin ardından Galaxy Note 8 modeli için de Oreo çalışmalarını sürdürdüğü ve şimdilik test aşamasında olan bu güncellemenin Mart ayı içinde dağıtılmaya başlanacağı öne sürüldü. Galaxy Note 8 kullanıcılarının büyük bölümü Android Oreo güncellemesinin geleceği günü beklerken cihazlarına önemli Avrupabet bir güncelleme gelmiş durumda.

Note 8 modellerinin Şubat ayı güvenlik güncellemeleri dağıtılmaya başlandı. Bazı hataların giderildiği güncellemede gelişmiş güvenlik yeniliklerinin de bu modelde yerini aldığı belirtildi. Global olarak tüm cihazlara gelmesi biraz zaman alacak olan güvenlik güncellemesinin şimdilik kademeli olarak yayınlanmaya başladığını belirtelim.

Samsung Galaxy Note 8 kullanıcılarının ara ara Ayarlar>Yazılım Güncelleme>Güncellemeleri Manuel İndir bağlantısını izleyerek Şubat ayı güvenlik güncellemesinin cihazlarına gelip gelmediğini kontrol edebileceklerini belirtelim.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 23:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER