Galaxy M30 tasarım

Daha önceden özellikleri sızdırılan Galaxy M serisinin yeni üyesi, bu sefer de tasarımı ile karşımıza çıkıyor.

Galaxy M30 tasarım

Daha önceden özellikleri sızdırılan Galaxy M serisinin yeni üyesi, bu sefer de tasarımı ile karşımıza çıkıyor.

Yapılan sızıntıya göre Galaxy M30, serinin diğer modellerine kıyasla Galaxy A7’den aşina olduğumuz üçlü kamera kurulumuyla karşımıza çıkıyor.

6.38 inç boyutundaki Infinity-V AMOLED ekranın üzerine kurulacak olan M30‘da bizleri su damlası ekran çentiğinin içerisinde 16 Megapiksellik bir ön kamera sensörü karşılıyor.


Bunun haricinde degrade geçişli bir renk seçeneğine de ev sahipliği yapacak olan M30‘da üçlü ana kamera kurulumu da ön plana çıkıyor.

Bu kısımda, 13 Megapiksellik ana, 5 MP ikincil ve 5 MP üçüncül bir kamera sensörüne yer veren Samsung, orta segment kullanıcılarına kaliteli bir deneyim vaat ediyor.

Sızdırılan M30 şemasında yer alan diğer detayları incelediğimiz zaman, söz konusu telefonun arka yüzeyinde oval şekilde tasarlanmış bir parmak izi tarayıcısına da yer verildiğini görmekteyiz.

Bununla birlikte paylaşılan şemada dikkat çeken bir diğer ayrıntıysa, M30’da 3.5 mm‘lik kulaklık girişine yer verilmiyor olması.

Henüz söz konusu bu durum ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, sızıntıdan da görebileceğiniz M30’da sadece USB Type-C bağlantısına yer verilmiş.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER