Galaxy C7 (2017) Modelinin Detayları Belli Oldu

Galaxy C7 (2017) Modelinin Detayları Belli Oldu

Samsung'un yıllık olarak güncelleyerek kullanıcıların beğenisine sunduğu Galaxy A ve J serilerine C serisi de eklendi. Bir önceki yıl piyasaya sürülen versiyona göre donanım ve tasarımsal açıdan yeniliklerle kullanıcıların beğenisine sunulan cihazların oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip olduğu biliniyor. Orta sınıf düzeyinde yer alan bu serilerin amiral gemi modellerine göre uygun fiyatları bu modellere olan ilgiyi daha da arttırıyor.

Firmanın geçtiğimiz yıl duyurduğu Galaxy C7 modeli de bu yıl güncellenerek yeni yüzüyle tekrardan kullanıcıların beğenisine sunulacak. Galaxy C7 (2017) modelinin Geekbench testleri sırasında ortaya çıkan detaylarla birlikte ürünün özelliklerini daha yakından ele alabilme fırsatına ulaştık.

Galaxy C7 (2017) Modelinin Geekbench Test Özellikleri


Bu yıl akıllı telefon pazarına yenilenen yüzü ile tekrardan çıkacak olan Galaxy C7 modelinin Geekbench testinde tek çekirdekle 883, çoklu çekirdekle ise 3959 puan aldığı görüldü. 1.69GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci ile geliştirilen Galaxy C7 2017 modelinin anakart kodu ise MT6757 olarak ortaya çıkması cihazın işlemcisinin MediaTek Helio P20 olacağını doğruladı.

Galaxy C7 (2017) modelinin Geekbench testleri detaylı olarak incelendiğinde cihazın 4GB RAM bulunduracağı ve Android 7.1.1 Nougat güncel işletim sistemi ile duyurulacağı netlik kazandı. Cihazın arka kısmında çift kameraya yer verileceği de ortaya çıkan özelliklerden birisi olarak karşımıza çıktı.
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2017, 01:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk