Galaxy A71 için beklenen güncelleme

Galaxy A71 için beklenen güncelleme

Samsung amiral gemisi sınıfında yer alan üst seviye akıllı telefonlarını ve tabletlerini Kasım 2021’den bu yana Android 12 güncellemesi ile buluşturuyor. Üst modellerin güncellemeyi alması sonrasında orta segmente geçiş yapıldı ve bu kapsamda popüler modellerden: Galaxy A71 Android 12 ile buluştu.

Galaxy A71 sahiplerinin Android 12 güncellemesini yüklemek için Ayarlar » Yazılım Güncellemesi yolunu takip etmesi yeterli. Yukarıda belirttiğimiz üzere güncellemenin ülkemize gelmesi zaman alacak. One UI 4.0 telefonunuzu maksimum seviyede kişiselleştirebilmeniz için yapay zekanın gücünden yararlanarak seçtiğiniz renk tonuna uygun duvar kağıtlarını öneriyor.

Kamera ve mikrofonu hangi uygulamanın ne kadar kullandığınızı doğrudan takip etmenizi sağlayan yeni gizlilik özelliklerine sahip olan One UI 4.0, geliştirilmiş karanlık mod ve AoD yani ekran her zaman açık özelliğinde yapılan iyileştirmeler ile daha güncel bir tasarım sunuyor.

6.7 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekrana ve Qualcomm Snapdragon 730 işlemciye sahip olan Galaxy A71, 64 Megapiksel ana kameranın yer aldığı dörtlü kamera kurulumuna sahip. 2019 yılının Aralık ayında duyurulan telefon, 25W hızlı şarj desteğine sahip olan 4500 mAh bataryadan besleniyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2022, 23:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER