Fitbit Ionic Akıllı Saat 1 Ekim'de Çıkıyor

Fitbit Ionic Akıllı Saat 1 Ekim'de Çıkıyor

Fitbit ilk tam anlamıyla akıllı saat olan cihazını Ağustos ayının sonunda çıkarmaya hazırlanıyordu ve bugün de Ionic’in çıkış tarihi 1 Ekim 2017 olarak açıklandı. Yeni giyilebilir Fitbit ürünü Kuzey Amerika, Asya, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Latin Amerika bölgelerinde büyük mağazalarda yer alacak.

Fitbit Ionic’in Amerika satış fiyatı 299.95 olarak belirlenirken, Amazon, Best Buy, Dick’s Sporting Goods, Kohl’s, Macy’s, REI, Target ve Verizon gibi büyük mağazalarda yer alacak. Eğer üzerinde değişiklik yapmak isterseniz de, Classic ya da Sport kayışlar 29.95 dolara satılacak. Ayrıca el yapımı Horween isimli deri kayışlar da var ve onların fiyatı da 59.95 dolar. Aynı gün Fitbit Flyer Youwin kulaklıklar ise 129.95 dolardan satışa çıkacak.

Tek Şarjda 4 Gün Kullanılıyor


Ionic için Fitbit tek bir şarjda dört güne kadar batarya ömrü vadediyor. Cihazı GPS açıkken dahi 10 saate kadar kullanmak mümkün olacak. Ionic aynı zamanda suyun 50 metre alta kadar da suya dayanıklıyken, özel bir yüzme moduna da sahip.

Ionic aynı zamanda mobil ödeme desteği de sunuyor ve müzikleriniz için 2.5GB depolama alanına sahip. Yazılım geliştirme kiti (SDK) de yarından itibaren ilk sürümüyle sunulacak ve üçüncü parti geliştiriciler Fitbit OS için uygulama hazırlayabilecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER