Felipo Melo'dan Haber Var

Felipo Melo'dan Haber Var

Felipo Melo'dan Haber Var

Felipo Melo'dan Haber Var

Galatasaray'ın bir zamanlar favorisi olan Felipo Melo'nun yeni takımı belli oldu. Uzun zamandır adın tekrar eski takımı Galatasaray’la anılan başarılı ismin Fluminense takımına transfer olduğu ortaya çıktı. Brezilya takımı olan Fluminense ile 2023 Aralık ayına kadar imzaların atıldığı ifade edildi.

Yine Brezilya Takımında

Yeni takımı Fluminense ile karşılıklı anlaşarak karara varan Felipo Melo; bu anlaşmadan öncede yine Brezilya takımlarından olan Palmerias'ta forma giyiyordu. Transferi ile ilgili ortaya atılan iddialarda Galatasaray'ında adının bulunması; 38 yaşındaki futbolcunun Türkiye'ye döneceği lanse edilmişti. Bu durumun doğru olmadığı ise Fluminense takımından yapılan açıklamadan anlaşıldı.

Yeni takımının yine Brezilya'dan olması ise şaşırttı. İmza atmadan önce Palmerias takımında forma giyen başarılı futbolcu; Aralık 2023'e kadar yeni takımı ile anlaşma imzaladı. Kendisinin Brezilyalı olması ve son iki takımında kendi ülkesinden olması ise sevenlerini düşündürdü. Galatasaray'da uzun yıllar forma giyen başarılı isim; yollarını ayırdıktan sonra Palmerias takımı ile anlaşmıştı.

Aralık 2023'e Kadar Anlaşma İmzalandı

Galatasaray Takımında defansif orta sahada çok iyi bi performans tutturan Felipe Melo; Türkiye'den ayrıldıktan sonra ismi tekrar Galatasaray ile birçok kez yan yana gelmişti. noktabet

Asılsız olan bu transfer açıklamalarına son noktayı yeni bir takımla anlaşarak koydu. Yeni takımı Fluminense ile Aralık 2023'e kadar sözleşme imzalayan 38 yaşındaki futbolcu sevenlerini bir kez daha şaşırttı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER