Fake Numara'nın Sunduğu SMS Onay Hizmeti Nedir?

Fake Numara'nın Sunduğu SMS Onay Hizmeti Nedir?

Fake Numara'nın Sunduğu SMS Onay Hizmeti Nedir?

Artan sosyal medya kullanımı ile birlikte insanlar sosyal medyasız bir hayat düşünememeye başladı. Bunun bir sonucu olarak alınan beğenilerin sayısı, sahip oldukları takipçi sayısı, beğendikleri kişilerin sayısı da inanlar için önem arz etmeye başladı. Haliyle aktif olmadıklarını düşündükleri bir hesabı silip yeniden hesap açmak isteyen insan sayısı arttı. İletişimlerini kaybetmemek için hesaplarını silmek istemeyen insanlar da yeni hesaplar açmak istedi, bunun sonucunda da mobil onay siteleri doğdu.

Fake Numara'nın Sunduğu SMS Onay Hizmeti Nedir?

Şahsi numaranızı ifşa etmeden ve kullanmadan sms onay alabileceğiniz bu sistemde, yapmanız gereken tek şey sitenin kendisine üye olmak. Bu mobil onay sitelerinden aldığınız numaralar tamamen sanal numaralar olmakla beraber tek kullanımlıktır ve sizden başkası o numarayı kullanamaz. Satın aldığınız fake numara ile bu sistem oldukça mantıklı ve basittir.

Neden Bu Hizmetten Yararlanmalıyım?

Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında ikinci bir hesaba ihtiyaç duyuyorsanız hesabınızın onaylı olabilmesi için bir telefon numarasına daha ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda sistem tek bir numara üzerinden bir hesaba izin verdiği için ikinci hesap açmak mümkün olmayabiliyor. Ama sanal numaralardan aldığınız kodlar ile beraber bu sorun ortadan kalkıyor.

Fake Numara Hangi Sosyal Medya Platformları İçin Hizmet Veriyor?

Üye olup cüzi bir miktarda para ödeyerek sanal numaraya sahip olabileceğiniz bu sistemde bulunan sosyal medya siteleri Facebook, Twitter, Instagram, Gmail, Linkedin ve Telegram'dır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER