Essential Phone 2 Çok Daha Kolay Tamir Edilecek

Essential Phone 2 Çok Daha Kolay Tamir Edilecek

Android’in kurucularından ve eski CEO’su olan Andy Rubin’in tasarladığı Essential Phone’un en çok şikayet edilen tamir edilememe sorunu Essential Phone 2’de çözülecek.

 

Essential Phone uzun bir gecikmenin ardından kullanıcılarla buluşmuştu. Kullanıcılar tarafından çok sevilen Essential Phone’un en çok şikayet edilen tarafı kolay tamir edilememesiydi. Andy Rubin ve ekibi tarafından geliştirilen Essential Phone’un yeni modelinin daha kolay tamir edilebileceği açıklandı.

 

Başlangıçta 700 dolardan satışa sunulan ancak sonrasında kullanıcıların bu gibi sorunlar yaşamasının ardından fiyatı 450 dolara kadar düşen Essential Phone’un yeni modeli olacak olan Essential Phone 2’nin bir önceki Essential Phone’un hatalarından arınacağı aktarıldı.

 

Şimdilik Essential Phone 2’nin ne zaman çıkacağı ve nasıl özelliklere sahip olacağı bilinmese de Essential Phone 2’nin daha kolay tamir edilebilecek olması ve belki de çıkartılıp takılabilir bir batarya ile gelmesi kullanıcılar Essential Phone’a yeniden ısındırabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER