En Dayanıklı Akıllı Telefon Land Rover Explorer Geliyor

En Dayanıklı Akıllı Telefon Land Rover Explorer Geliyor

Dünyanın en dayanıklı akıllı telefonu olarak lanse edilen ve pek çok kullanıcı tarafından merak edilen Land Rover Explorer 26 Nisan’da satışa çıkıyor.

Ürettiği otomobillerle pek çok kişinin sevdiği bir marka olan Land Rover kısa bir süre önce dünyanın en dayanıklı akıllı telefonu olduğunu iddia ettiği Land Rover Explorer modelinin kısa bir süre içinde satışa sunulacağını açıklamıştı. İsmine yaraşır bir akıllı telefon üretmek için düğmelere basan Land Rover’ın akıllı telefonu ortaya çıktı.

IP68 su ve toza karşı dayanıklılık sertifikasıyla birlikte gelen Land Rover’ın akıllı telefon ayrıca 1.8 metre yüksekliklerden düşmelerden en ufak hasar dahi almamak için dayanıklı bir kasaya ve Bahigo entegre bir ekran koruma filmine sahip. Aşırı sıcaklık değişikliklerine de dayanıklı olan Explorer odeli ayrıca askeri zorlukların hepsini de başarıyla geçmiş durumda.

4.000 mAh kapasiteli devasa bir batarya ile birlikte gelen Land Rover Explorer sahip olduğu bu devasa pille birlikte iki günü rahat çıkarabiliyor. Ayrıca arkasına eklenen bir aparat yardımıyla ek olarak 3.600 mAh kapasiteli bir batarya desteğiyle zorlu şartlara meydan okuyor.

Gücünü MediaTek’in Helio X27 işlemcisinden alan Land Rover’ın merakla beklenen ilk akıllı telefonunun 26 Nisan tarihinde tanıtılması ve bu yeni akıllı telefonun 695 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2018, 01:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER