Çin'de Satışa Sunulan Nokia X6 Modeli 10 Saniyede Rekor Kırdı!

Çin'de Satışa Sunulan Nokia X6 Modeli 10 Saniyede Rekor Kırdı!

2000’li yılların en popüler telefon markası olan Nokia son yıllarda ürettiği yeni modellerle piyasada adını tekrar duyurma peşinde! Son olarak ürettiği ekonomik fiyatlı ve sağlam özelliklere sahip Nokia X6 modelinin stokları 10 saniyede tükendi!

Nokia tarafından ilk olarak Çin piyasasında satışa sunulan Nokia X6 modeli şu sıralar dünya genelinde piyasaya girip girmeme yönünde kararsızdı. Çin’de piyasaya sürüldükten sonra 10 saniye içinde stokları tüketen firmanın modeli dünya genelinde piyasaya sürmesi bekleniyor. HMD Global Mariobet tarafından resmi satış rakamları açıklanmayan modelin 700 bin ünite civarında olduğu tahmin ediliyor.

Nokia X6 Dünya Genelinde Piyasaya Sürülecek!


Nokia X6

Geçtiğimiz haftalarda yapılan ankette kullanıcılara Nokia X6 modelinin dünya genelinde piyasaya sürülüp sürülmemesi konusunda sorulmuş kullanıcılar %92 oranında ürünün piyasaya sürülmesini istemişti. Android 8.1 Oreo ile piyasaya sürülen Nokia X6’nın yeni güncellemeleri alacağı da belirtilmişti. Firma tarafından yapılan resmi açıklamaya göre modelin 2 yıl boyunca tüm güncellemeleri alacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER