bedava hesaplar gmail kaydolma

Cep Telefonu Alan Yerler

Cep Telefonu Alan Yerler

Cep Telefonu Alan Yerler

Cep Telefonu Alan Yerler

Firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde Sıfır ve İkinci el cep telefonu alım satım üzerine hizmet vermekteyiz. Cep Telefonu Alan Yerler olarak Apple, Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi, Reelme olmak üzere tüm ikinci el ve sıfır cep telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Cep Telefonlarınızı satmak için yapmanız gereken 0539 723 50 50 numaralı telefonumuzu arayarak bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimizden Cep telefonlarınızı fotoğraflarını ve kapasitelerini istemekteyiz. Cep telefonlarınızı inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz.

Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde ortak bir noktada ya da siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma gelerek ikinci el ve sıfır cep telefonlarınızı değerinde satın almaktayız.

İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el cep telefonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz.

İkinci El Cep Telefonu Satın Alırken Dikkat ettiğimiz Hususlar

  • Kutusunun ve Faturasının olup olmadığına dikkat etmekteyiz.
  • Ekranın daha önceden değişip değişmediğine dikkat etmekteyiz.
  • Daha önceden herhangi bir tamir görüp görmediğine bakmaktayız.
  • Ses, Wifi, Bluetooth ve sarj kontrollerini yapmaktayız.
  • Pil sağlığı kontrollerini yapmaktayız.

Yukarıda belirttiğimiz kontrolleri yaptıktan sonra nakit olarak satın almaktayız.

Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler

Nakit paraya sıkıştınız ve Turkcell, Turktelekom, Vodofone, Evkur, Evshop, Senet sepet gibi mağazalardan aldığınız sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı modelini ve hafızasını bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Bizler sizlerin sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER