BlackBerry Krypton Fotoğrafları Sızdırıldı

BlackBerry Krypton Fotoğrafları Sızdırıldı

Her ne kadar beklenen akıllı telefon BlackBerry Krypton Bluetooth SIG, WiFi Alliance ve US FCC gibi hemen hemen bütün gerekli sertifikaları almış olsa da, tasarımı hakkında henüz hiçbir bilgiye sahip değildik.

Görünüşe göre bu artık değişiyor ve şimdi de telefonun birkaç yeni fotoğrafı sızdırıldı. Fotoğraflarda BlackBerry Krypton’un arka tarafı gözükürken, aynı zamanda karbon malzemeye de geri dönüş yapılmış.

Beklenen Özellikler Belli


Şimdiye kadar öğrendiklerimiz kadarıyla, BlackBerry Krypton’da Snapdragon 625 ya da 626 işlemci çipseti, Full HD ekran, 4GB miktarında RAM ve 4000mAh batarya kapasitesi yer alacak. Tamamen dokunmatik Mavibet ekrana sahip yeni BB telefonu, önümüzdeki ay muhtemelen resmiyete dökülecek.

Bu arada BlackBerry Keyone da Rusya’da çıkış yaptı. Svyaznoy’un web sitesinde ön siparişe açılan cihazın gümüş rengi 3GB RAM – 32GB hafızalı sürümü 39.990 rubleye yani 690 dolara satılıyor.

BlackBerry her ne kadar konuya ait açıklama yapmasa da, firma son dönemde ciddi bir atılım içinde ve geçtiğimiz yıllarda yaşadığı hayal kırıklarını atlatmak istiyor. Tekrar ‘en güvenli’ telefon hâline gelip yeniliklere ayak uydurmak isteyen marka, bakalım Krypton ile eski günlerine geri dönebilecek mi?

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER