Apple'ın iddiasının doğru olup olmadığını gözler önüne serdi.

Apple'ın iddiasının doğru olup olmadığını gözler önüne serdi.
Apple, yeni versiyonla ile büyük çaplı yenilik sunmayacak. Yazılım ekibini iOS 11’de yaşanan sorunları çözmeye yönelten firma, eski iOS sürümlerinde olduğu gibi kararlı bir iOS deneyimi sunmayı hedefliyor.

Yeni işletim sistemi, iOS 11‘e göre 2 kat daha iyi bir performans sergileyeceği, Apple yetkilileri tarafından özellikle altı çizilmişti. iAppleBytes adlı YouTube kullanıcısı ise uygulamaları 2 kat hızlı açabileceği iddia edilen iOS 12‘yi iOS 11 ile karşı karşıya getirdi.

iAppleBytes adlı YouTube kullanıcısı, iPhone 7, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 5s ve iPad Air ve Air 2 modellerine iOS 12 Gold Master güncellemesini yükledi. Performans artışı iddiası üzerine karşılaştırma videosu çeken kullanıcı, Apple‘ın iddiasının ne kadar doğru olup olmadığının verilerini herkes ile paylaştı.

iOS 12 ve iOS 11.4.1 versiyonunu iPhone ve iPad modellerinde karşı karşıya getiren YouTube kullanıcısının paylaşmış olduğu videolarda, yeni sürüm ile iddia edilen performans artışının gözle görülür bir seviyede olmadığına şahit olmaktayız.
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER