Apple'ın iPhone X Modeline 'Blush Gold' Renk Seçeneği Geliyor

Apple'ın iPhone X Modeline 'Blush Gold' Renk Seçeneği Geliyor

Bilindiği üzere iPhone X modeli silver ve space grey renk seçenekleri ile piyasaya sürülmüştü. Her ne kadar tanıtım tarihinden önce bakır renk seçeneği de iddialar arasında yer alsa da bu renk alternatif renkler arasında yer almamıştı.

Apple'ın iPhone X modelini duyurduğu dönemin ardından "Blush Gold" renk seçeneği tamamen unutulmuş olsa da yeni gelen iddialarla bu renk yeniden gündeme oturmayı başardı. Apple'a yakın analistlerden birisi olan Ben Geskin, iPhone X modeline yeni renk Milanobet seçeceğinin önümüzdeki aylarda kullanıcılara sunulacağı iddia edilirken Apple'ın bu renk seçeneği bulunan cihazların üretimine başladığını öne sürdü.

Teknoloji devi Apple'ın iPhone 7 ve 7 Plus modellerinin tanıtılmasından 6 ay sonra bu modellere de kırmızı renk versiyonları eklemişti. Bu yeni renkle birlikte ilgili modellerin satış rakamları artış göstermiş ve büyük ilgi görmüştü.

https://twitter.com/VenyaGeskin1/status/975631219110105090

Cupertino merkezli teknoloji firmasının iPhone X modelinden beklediği satış rakamlarına ulaşamadığını biliyoruz. Bu modelde de yeni bir renk seçeceğinin duyurulması elbette şaşırtıcı olmayacaktır. 27 Mart tarihinde düzenlenecek eğitim odaklı etkinlikte bu durumla ilgili bir sürpriz yaşanabilir!

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2018, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER