Apple'dan iPhone X İçin Face ID Odaklı Reklam Filmi Yayınlandı

Apple'dan iPhone X İçin Face ID Odaklı Reklam Filmi Yayınlandı

Teknoloji devi Apple'ın 10. yılına özel olarak geliştirip kullanıcılarına sunduğu iPhone X modeli ile ilgili kullanıcılar neredeyse iki kutba ayrılmış durumda. Birçok kullanıcı yeni tasarımı ile iPhone X modelini oldukça benimserken bazı kullanıcılar ise daha renkli bir tasarım beklentilerinin karşılanmadığı düşüncesinde.

Apple, iPhone X modelini akıllı telefon piyasasında daha iyi yerlere getirebilmek için reklam yatırımlarına da oldukça fazla önem veriyor.

Yeni yayınlanan iPhone X tanıtım videosu yaklaşık bir dakika uzunluğunda. Reklam videosunda liseli bir kızın iPhone Kolaybet X model telefonunda bulunan Face ID teknolojisi ile kendi yüzüyle kilidi açtıktan sonra bu gücü hemen her türlü kilidi açmakla kullandığına dikkat çekiliyor. Öyle ki etrafında bulunan otomobiller, dolap kapakları ve kapı gibi birçok kilitli objeyi açarken renkli ve eğlenceli bir içerik ortaya çıkarılmış görünüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=-pF5bV6bFOU

Her ne kadar Apple'ın iPhone X modeli ile getirdiği Face ID, Animoji, Portre modu gibi özellikler firmanın ilk kullandığı yenilikler olarak dikkat çekse de bugüne kadar beklediği satış rakamlarına ulaşamadığı kesin. Önümüzdeki dönemde bu modelle ilgili yeni reklam tanıtımları ile daha karşılaşabiliriz.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2018, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER