Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Android Wear Cihazları Belli Oldu

Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Android Wear Cihazları Belli Oldu

Google’ın çok sevilen Android işletim sistemi giyilebilir cihazlara Android Wear adıyla çok geç çıkmıştı. Android işletim sistemini kullanan markalar giyilebilir teknoloji ürünlerinde bu sebeple kendi geliştirdikleri işletim sistemlerini kullanmaya başlamıştı. Bu sebeple giyilebilir cihazlarda Android Wear işletim sistemi çok az cihazda kullanılıyor.

Her ne kadar Android Wear çok az cihazda kullanılıyor osla da Google Android Wear sistemini güncellemeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Android 8.0 Oreo güncellemesini akıllı telefonlara sunmaya başlayan Google Android Oreo güncellemesini şimdi de Android Wear cihazlarına getiriyor.

Android Wear cihazları için yeni gelecek olan Android 8.0 Oreo güncellemesiyle birlikte ayarlanabilir titreşimler ve saatin ıslanması halinde cihazın ekranını kilitleyen Touch Loch özelliği gibi pek çok önemli özellik gelecek.

Google’ın açıklamasına göre kısa bir süre sonra başlayacan olan Android Wear cihazları için Android 8.0 Oreo güncellemesi şu cihazlara gelecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER