Android 7.1 İle Kullanıcılara Bir Yenilik Daha Sunuldu

Android 7.1 İle Kullanıcılara Bir Yenilik Daha Sunuldu
Google'ın Android ekosistemini geliştirmeye devam etmesiyle birlikte mobil işletim sisteminde yer alan özellikler her gün daha geniş yelpazede kullanıcılara sunuluyor. Artık kullanıcılar yeni Android sisteminde işletim sistemi boyutlarını da görebilirken bu özellik önceleri kullanımda değildi.

Android 7.1 işletim sistemi sürümü ile kullanıcılar artık akıllı telefonlarındaki "Ayarlar" kısmından bu özellikle ilgili detaylı verileri inceleyebielcek ve işletim sisteminin güncel durumunu da rahatlıkla gözlemleyebilecek.

Kalebet class="alignnone size-full wp-image-4968" src="https://www.teknosayfa.com/images/haberler/2018/05/android-7-1.jpg" alt="" width="781" height="439" />

Mobil işletim sisteminde yapılan güncellemelerle kullanıcıların sık sık yeni özellikler kazanmasıyla birlikte akıllı telefon üreticilerinin de kullanıcısına daha fazla işlev ve özelliği vaad edebilmesi kolaylaşıyor. Android 7.1 ile gelen en yeni ve kullanışlı özellik ise artık kullanıcılar işletim sistemlerinin cihazlarında kapladığı alanı net bir şekilde görebilecek.

Şimdilik Google Pixel ve Android One kapsamında olan birkaç akıllı telefon modelinde yer alan yeni özellik için Android 7.1 işletim sistemi sürümüne sahip olan kullanıcıların ara ara güncelleme takibi ile bu özelliği kontrol etmeleri önerilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER