2019 iPhone modelleri

2019 iPhone modellerinde ekrana entegre Touch ID parmak izi sensörü olacak iddiası garip görünüyor.

2019 iPhone modelleri

iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR ile çıktı. Bu modellerin satışlarından memnun olmayan firma, elbette 2019 iPhone modelleri üzerinde de (Yine üç farklı telefon gelecek) aktif olarak çalışıyor. İşte bu modeller bir analiste göre USB-C portuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Uzun süredir kullandığı Lightning portunu iPad tarafından kaldıran firma, bu değişimi iPhone tarafında da yapacak gibi duruyor. Ancak bu analistin esas olarak 2019 iPhone modellerinde ekrana entegre Touch ID parmak izi sensörü olacak iddiası garip görünüyor.

Apple'ın 3 modelini inceledim. Bence gayet güzel bir video oldu. Marmarapark'taki Teknosa'da inceledim. İncelediğim 3 modelin rengi iPhone XS Max : Altın Rengi, iPhone XS:Uzay Grisi Rengi ve iPhone XR : Beyaz ve PRODUCT Red Rengi. Videomu beğenmeyi unutmayın.

iPhone X ile Face ID’ye geçen ve bu yıl Touch ID’yi komple kaldıran firma, analiste göre Face ID ile Touch ID’yi bir araya getirecek. Ancak buna 2019 için çok fazla ihtimal verilmiyor. Bu donanımsal altyapının bu yıl getirilmesi pek mümkün / gerçekçi görünmüyor. Ayrıca bazı kaynaklar Face ID ile Touch ID’nin hiçbir zaman bir araya gelmeyeceğini belirtiyor. Çünkü alanın geleceğini yüz tanıma oluşturuyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez

Telefon Zil Sesleri |2019 iPhone XR Reklam Müziği |
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER