Meizu M6s Sızıntısı Gerçekleşti

Çin menşeli akıllı telefon üreticisi Meizu, M6 serisi telefonlarını geçtiğimiz yazın son aylarında M6 ile satışa sunmuştu, ardından da M6 Note gelmişti. Şimdi ise yenilenmiş bir sürüm olan Meizu M6s söz konusu ve telefona dair ilk sızıntılar gerçekti, fotoğrafları gün ışığına çıktı.

İki Fotoğraf Yayınlandı

Meizu tarafından çıkarılacağı iddia edilen M6s modeline ait aşağıda görmüş olduğunuz iki fotoğraf yayınlandı. Eğer fotoğraflar gerçekse, Meizu M6s’in FullView ekran ve tek bir selfie kamerasıyla geleceğini söyleyebiliriz. Ayrıca içindeki Android işletim sisteminde oldukça eski ikon tipleri gözüküyor fakat muhtemelen sadece test yazılımı olmasından kaynaklı.

Daha da ilginci ise telefonun sağ tarafında. FullView ekran panelin büyük kısmını kapladığı için, parmak izi tarayıcısı kenarlara yerleştirilmiş durumda. Muhtemelen power tuşu gibi çalışmayacak çünkü sensörün üstünde güç tuşunu da görüyoruz. Fakat bazı arayüz kontrollerinde tarayıcıyı kullanmamız olası.

Aralık Ayında Duyurulabilir

Meizu M5s geçtiğimiz yılın Şubat aylarında satışa sunulmuştu fakat devamı olan M6s’in çıkması için tam bir yıla da gerek yok. Yani 2018 yılına girmeden önce de Meizu M6s’i resmi olarak görebiliriz. Söylentilere göre telefon 20 Aralık 2017 tarihinde, yani önümüzdeki ay resmi bir etkinlikle Meizu tarafından tanıtılacak.

Sızdırılan ilk görseller ise aşağıdaki gibi;

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir