LG G6 ve Q6 Modelleri Yeni Renk Seçenekleri Kazandı

Geçtiğimiz yıl piyasalara giriş yapan LG’nin tepe modelleri G6 ve Q6 için yeni renk seçenekleri kullanıcılara sunuldu. Artık bu modellere sahip olmak isteyenlerin çok daha farklı renk yelpazesini tercih etmeleri gerekiyor.

Fas mavisi, lavanta moru ile birlikte ahududu roze LG’nin G6 modeline yeni eklenen renklerden. Q6 modelinde ise yeni mavi ile birlikte lavanta renkleri satış listelerine eklendi. Firma yenilenen model renkleri için sofistike ve romantik tabirlerini kullanıyor. Hayattaki güzel şeyleri takdir eden bayan ve erkeklere hitap eden renkler olduğunu belirten firmanın LG G6 modelinde böylelikle renk seçeneğini sekize çıkarmış oldu. Bilindiği üzere daha önce bu modelde siyah, beyaz, altın sarısı, platin ve mavi renkler kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.

LG’nin G6 ve Q6 modellerine getirdiği yeni renklerin ilk olarak Güney Koreli kullanıcılara sunulacağı belirtildi. Şubat ayı itibariyle firmanın kendi ülkesinde satışa sunacağı yeni renklerin kısa süre içinde Avrupa piyasalarına da giriş yapması bekleniyor.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir