iPhone X Plus’ın Özellikleri Belli Olmaya Başladı

Apple’ın bu yılın Eylül ayında tanıtması beklenen yeni iPhone modeli iPhone X Plus’ın özellikleri ortaya çıkması başladı.

Apple ürünleriyle ilgili başarılı tespitleriyle tanınan KGI Research firmasının analisti Ming-chi Kuo Apple’ın 2018’de tanıtacağı ürünlerle ilgili tespitlerini aktarmaya başladı. Apple’ın 2017’de tanıttığı ancak yüksek fiyatı sebebiyle beklendiği kadar satmayan iPhone X modelinin daha büyük sürümü olacak olan iPhone X Plus daha büyük bir ekran ve daha güçlü özelliklerle birlikte gelecek.

6.1 inç büyüklüğünde bir ekranla gelmesi beklenen iPhone X Plus Kuo’ya göre 6.5 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek. Apple ayrıca Kuo’ya göre Apple 2018 yılında sadece iPhone X modellerine yoğunlaşacak.

6.5 inç büyüklüğünde iPhone X Plus modelinin yanında 6.1 inç büyüklüğünde ucuz iPhone X modelini tanıtacak olan Apple’ın ucuz iPhone X modeli OLED ekranla değil Full Active LCD ekranla gelecek. 6.5 inç büyüklüğündeki iPhone X Plus modeli ise tıpkı iPhone X modeli gibi OLED bir ekranla gelecek ve L şeklinde bataryaya sahip olacak. iPhone X Plus’un bataryası iPhone X’e göre çok daha iyi bir kullanım süresi sunacak. Apple’ın bu yeni iPhone X modellerinin özelliklerinin ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir