Yayınlanmadan Root edildi!

Google her yıl düzenlediği I/O etkinliğinde, yeni Android sürümüne ait geliştirici sürümünü de yayınlar. Bir sonraki Android güncellemesi olan Q, henüz yayınlanmamış olmasına karşın, bir geliştirici tarafından Root edilmiş durumda.

Yayınlanmadan Root edildi!

Google her yıl düzenlediği I/O etkinliğinde, yeni Android sürümüne ait geliştirici sürümünü de yayınlar. Bir sonraki Android güncellemesi olan Q, henüz yayınlanmamış olmasına karşın, bir geliştirici tarafından Root edilmiş durumda. Hızlı Root becerileri ile tanınan bir geliştirici olan John Wu, bu işe imzasını atan geliştiricinin kendisi.Henüz yayınlanmamış bir sürüm için Root erişimi sağlayan Wu, yabancı forumlarda da büyük ses getirdi. Bununla birlikte yeni Android sürümüne ait ilk görüntüyü de bizlerle paylaşan Wu, Magisk yardımı ile bu erişimi sağlamış.


Görüntülerde sürümü ait, çoklu işlem ekranı bulunuyor. Sol tarafta yeni Android sürümüne ait detaylar bulunurken, sağ tarafta ise Root erişimi sağlayan araca ait ekran bulunuyor. Android Q sürümüne ait resmi duyurunun, önümüzdeki birkaç ay içinde yapılması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER