Videowall Kullanmak İşletmelere Ne Kazandırır?

Videowall Kullanmak İşletmelere Ne Kazandırır?

Videowall Kullanmak İşletmelere Ne Kazandırır?

Videowall Kullanmak İşletmelere Ne Kazandırır?

Videowall olarak adlandırılan teknolojik sistemler işletme sahipleri tarafında maliyetli bir çözüm olarak görülebiliyor. Fakat bu kesinlikle doğru değildir. Çoklu ekranların sunduğu çözümler düşünüldüğünde aslında hiç de maliyetli olmadığı görülüyor. Hatta teknolojik ürünler arasında işletmeler için avantajlı bir yatırım aracı olarak da gösterilebilir.

Videowall olarak adlandırılan ekranların işletmelere kazandırdığı en önemli şey müşteridir. Reklamlar ve tanıtımlar ile hedef kitlenize ulaşmanızda sizlere en iyi şekilde yardımcı olur. Aynı zamanda içerik yönetiminin kolay olması sayesinde de avantaj sağlar.

İşletme tarafından verilen mesajların insanlarda daha etkili olması konusunda da işe yarar. Aynı zamdan yüksek kalitede görüntü sunması görsel ögelerin daha iyi görünmesini sağlar.

Videowall Sistemlerinin Kaç Çeşidi Vardır?

Birden fazla ekranın bir araya getirilmesi ile hazırlanan çoklu ekran sistemleri tabi ki tek tipte ürünler değildir. Bu ürünlerin birbirinden farklı modelleri bulunuyor. En fazla tercih edilen modellerin başında gelen standart ürünler alt alta ya da yan yana birleştirilen ekranlardan oluşur. Aklınıza gelebilecek her alanda kullanım için uygundur.

Artwall olarak adlandırılan model ise estetik ve ilgi çeken görünümü ile bu sistemler arasında ön plana çıkıyor. Farklı tasarımlar ile üretilebilmesi ve işletmeye özel tasarımlar hazırlanabilmesi sayesinde oldukça fazla tercih edilir. Marka kimliğimi daha da ön plana çıkarmak için ideal bir seçim olacaktır.

MenuBoard şeklinde bilinen modeller ise adından da anlaşılacağı üzere yeme içme sektöründe menü ve kampanyaların gösterilmesi için kullanılır. Scada video Wall sistemleri ise genellikle izleme ve artık güvenlik odalarında kullanılan önemli ekranlar arasında yer alır. Bütün bu modeller de farklı alanlarda işletmelerde etkili bir şekilde kullanım yapılabilir.

Ekranların Ne Gibi Özellikleri Vardır?

Çoklu ekran sistemlerinin birçok özelliği vardır. Ekranların sahip olduğu en önemli özelliklerden bir tanesi yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesidir. Aynı zamanda ürünler hem uzun kullanım ömrüne sahiptir hem de garanti süreleri bir hayli uzundur. Çevresel faktörlere karşı da dirençlidir. Aynı zamanda özel soğutma ve ısıtma sistemleri de olabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER