Uzun Trençkot Modelleri

Uzun Trençkot Modelleri

Uzun Trençkot Modelleri

Trençkot modelleri genel olarak uzun kesime sahip olsalar da, uzun trençkot modelleri olarak ayrı bir kategori görmeniz mümkündür. Kısa trençkot giymekten hoşlanmıyorum ya da benim tarzıma en uygun olan modeller uzun kesim olmalıdır diyorsanız, burada arayıp da bulamadığınız binlerce trençkot modelini bulmaya hazır olabilirsiniz. Bedeninize ve renk zevkinize en uygun modelleri bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Baskılı Uzun Trençkot Modelleri

Uzun trençkot modelleri arasında düz tasarımların yanı sıra baskılı tasarımlar da mevcuttur. hem spor hem de tatlı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, sırt kısmında, göğüs kısmında ya da cep kısımlarında baskı bulunan trençkot modellerini tercih edebilirsiniz. Daha çok açık renk tonları içeren bu trençkot modelleri bahar ve yaz aylarında tercih edilebilir.

Düğmeli Uzun Trençkot Modelleri

Fermuardan ziyade daha çok düğme tasarımı ve detayı içeren uzun trençkot modelleri, heyecanlı tasarımlara ve kombinlere imza atmanızı destekliyor. Trençkottan cekete, kadınlara ait tüm giyim parçalarını güvenle temin edebileceğiniz ilk ve tek adres https://www.quzu.com.tr/trenckot-bayan adresidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk