Tüm Dünyanın Yerel Radyolarını Dinlemek Artık Mümkün

Tüm Dünyanın Yerel Radyolarını Dinlemek Artık Mümkün

Bölgesel yayın yapan yerel radyoların hemen hepsini internet üzerinden dinleyebilmek mümkün. Ancak Türkiye'nin bir köşesinde olan dinleyicinin anlık olarak merak saldığı örneğin bir Güney Kore radyosunu dinleyebilmesi için internet üzerinden oldukça geniş çapta araştırma yapması gerekiyor.

Tam bu noktada Radio Garden adı verilen bir site dünya genelinde binlerce yerel radyoyu kullanıcısı ile buluşturmayı amaçlamış ve bu amacında da Akcebet hedefe ulaştığını söylememiz mümkün. Google Maps görünümlü bir ara yüze sahip olan Radio Garden harita üzerinden seçtiğimiz noktaya bizi götürüyor ve o noktada yayın yapan yerel radyolardan istediğinizi dinlemenize olanak sunuyor.


Böylece Almanya'da bir yerel radyoda yayınlanan tartışma programını dinleyebilmek, Rotterdam içinde yayın yapan radyonun performansı eşliğinde PC oyunlarının keyfini birkaç kat katlayabilirsiniz.

Bir kez ziyaret ettiğinizde sık kullanılanlarınıza ekleyeceğinizi düşündüğümüz bu radyo ağı araç içinde dilediğiniz radyoyu dinleyebilme hissini size sunabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 01:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER