Tinder Uygulaması İçin Konum İzleme Özelliği Yolda!

Tinder Uygulaması İçin Konum İzleme Özelliği Yolda!
Popüler arkadaşlık uygulaması olarak bilinen Tinder, yeni bir özellik kazanacak. Birçok kişi tarafından beğeniyle kullanılan uygulamaya konum izleme özelliği geliyor.

Android ve iOS uygulama mağazalarında en çok indirilen arkadaşlık uygulaması olan Tinder, kendisini geliştirmeye devam ediyor. Uygulamaya gelecek olan yeni özellikle birlikte kullanıcıların konumları izlenerek yakınlarındaki daha fazla kişiyle buluşturma hedefine ulaşılması düşünülüyor.

Tinder için gelecek olan konum özelliği şu an test aşamasında. Uygulamanın ürün şefi olarak görev yapan Jeff Morris, Pashacasino uygulamada yalnız insanların sosyal hayatlarına daha fazla uzanacak konum izleme özelliğinin kullanıcı isteğine göre aktif veya reaktif edilebileceğini belirtti.Uygulamaya eklenecek olan bu özellik sayesinde kullanıcılar kendilerine buluşma yeri ayarlayabilecek ve hatta daha önce bulundukları yerleri işaretleyebilecek. Aynı yerde bulunan kişilerle eşlenebilecek olan bu özellik sayesinde uygulama aracılığıyla tanışan kişi sayısının da artması bekleniyor.

Tinder'a gelen konum izleme özelliği için OpenStreetMap'in haritalama teknolojisiyle Foursquare ve Mapbox uygulamaları ile işbirliğine gidildiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 00:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER