Steam yaz indirimi bitiş tarihi?

Steam yaz indirimi bitiş tarihi?
Steam yaz indirimleri kapsamında pek çok oyunun fiyatında çok ciddi indirimler yapıldı; bu kampanyayı kaçırmak istemeyen oyun severler, satın almak istedikleri oyunları almak için Steam'de saatlerini harcadı. Peki Steam yaz indirimleri ne zaman bitecek? İşte Steam yaz indirimlerinin sona erdiği tarih...
Steam yaz indirimleri, iki haftadır oyun severlerin gündeminde ve fiyatıyla cepleri yakan pek çok oyun da düşen fiyatlarıyla kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor. Ancak bu bir kampanya olduğundan elbette bu indirimler sonsuza dek sürmeyecek. Steam yaz indirimleri, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Temmuz tarihinde sona eriyor. Yani bugün! Steam yaz indirimlerinden faydalanabilmeniz için hesabınıza giriş yapıp düşen oyun fiyatlarını son kez gözden geçirebilirsiniz. Peki hangi oyunlar ne kadar indirim aldı?

İşte Steam Taraftarium yaz indirimleri kapsamında fiyatı 20 TL'nin altına düşen oyunlar

Steam yaz indirimlerinden 20 TL altına satılan oyunlar hangileri? Sistemi, en yeni oyunları açacak kadar iyi olmayan oyunseverler için düşük seviye sistem isteyen 20 TL altındaki oyunları listeledik.

The Long Dark

Fiyatı: 50 TL - %75 İndirim - İndirimli Fiyatı: 12,50 TL

Age of Empires III: Complete Collection

Fiyatı: 50 TL - %75 İndirim - İndirimli Fiyatı: 14,75 TL

Steam yaz indirimleri ne zaman bitecek
Don't Starve Together

Fiyatı: 24 TL - %50 İndirim - İndirimli Fiyatı: 12 TL

Just Cause 3

Fiyatı: 45 TL - %85 İndirim - İndirimli Fiyatı: 6,75 TL

Steam Yaz İndirimleri'nden yararlandınız mı?

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER