Sosyete Polisi 4 Çekimleri Sürüyor

Sosyete Polisi 4 Çekimleri Sürüyor

Geçtiğimiz yılın Haziran ayında, ülkemizde Sosyete Polisi olarak da bilinen 80’lerin klasik komedi filmi Beverly Hills Cop’un yeni yapımının sürdüğü açıklanmıştı fakat o zamandan bu yana çok az haber duyduk. Fakat şimdi yeni bir doğrulama geldi ve buna göre proje hâlâ devam ediyor. Üstelik önemli yıldızlar da filmde rol alacak.

Orijinal filmin aktörü Eddie Murphy ve yapımcı Jerry Bruckheimer Sosyete Polisi 4 için denetmenlik yapıyordu. Geçtiğimiz yıl belçikalı yönetmenler Adil El Arbi ve Bilall Fallah filmi ele alırken, El Arbi ile Fallah geçtiğimiz günlerde Dutch TV programına katıldılar ve çekimlerin sürdüğünü söylediler.

Eddie Murphy Yine Başrolde


JoBlo tarafından yayınlanan haberlere göre ikili hâlâ Jetbahis senaryo üzerinde çalışıyor ve çekimler Detroit şehrinde 50 milyon dolar gibi ortalama bir bütçeyle gerçekleştirilecek. Aynı zamanda senaryonun merkezinde Eddie Murphy’nin canlandırdığı Axel Foley karakteriyle genç bir Detroitli polis memuru olacak. Tabii Axel Foley artık tecrübeli bir polis olarak karşımıza çıkacak. Her ne kadar cast henüz netleşmese de, El Arbi ile Fallah bu genç polis rolünde Tom Hardy ile Channing Tatum’u düşündüklerini belirtmişlerdi.

Sosyete Polisi 4 aslında 90’ların ortasında duyurulmuştu ve yıllar geçse de, ne kadar beklense de bir türlü çekimler tamamlanamamıştı. Orijinal film ise 184’te yayınlanmıştı ve o yılın en başarılı filmlerinden birisi olarak kabul edilmişti. Ardından 187 ve 1994 yıllarında iki devam filmi daha çekilmişti.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 20:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER