Seyehat ederken işinizi kolaylaştıran teknolojik unsurlar

Seyehat ederken işinizi kolaylaştıran teknolojik unsurlar
iPhone X; uzun ömürlü pili, Portre modu ve Portre Işığı özelliklerine sahip 12 MP çift kamerası ve saniyede 60 kare hızında 4K video çekme özelliğini sunan bir akıllı telefonda bugüne kadar görülmüş en iyi video çekme kalitesi sayesinde seyahatleriniz için ideal.

Kablosuz şarj noktaları

iPhone X ve iPhone 8, cam arka yüzey tasarımı sayesinde kolay ve kullanıcı dostu bir kablosuz şarj deneyimi sunuyor. Her iki model de hem aksesuar olarak sunulan hem de araçlarda, kafelerde, otellerde, hava limanlarında ve ülke çapındaki birçok noktada mobilyalarda bulunan Qi sertifikalı şarj aygıtlarıyla çalışıyor.

Siri

Uçuş durumunu kontrol etmek, Casinovale yakındaki restoranları bulup yer ayırtmak, Lyft veya Uber çağırmak, hava durumu tahminine bakmak, favori müziklerinizi çalmak, dolaşmak, arama yapmak ve ellerinizi kullanmadan kısa mesaj göndermek için Siri’den yararlanabilirsiniz.

Wallet, biniş kartlarınızı ve biletlerinizi bileğinizde taşımanıza olanak vererek kullanma zamanı geldiğinde kullanıcıya uyarılar gönderir.

Bileğinizdeki dokunuşlarla yol tarifi

Apple Watch’taki sokak sokak yol tarifi, sürüş ipuçları için sola veya sağa dönmeniz gerektiğinde bileğinize dokunarak sinyal verir. Tamamen yabancı olduğunuz sokaklarda yürürken bile gitmek istediğiniz yere ulaşmak için cebinizden haritanızı veya iPhone’unuzu çıkarmanıza gerek yok.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 23:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER