Pleksi Ürünlerde Kalite

Mağaza ve dükkanların dükkan dizaynında görüntü olarak dikkat çekici ürünleri kullanması, dükkanlarının kalitesini artıran tercihlerdir.

Pleksi Ürünlerde Kalite

Mağaza ve dükkanların dükkan dizaynında görüntü olarak dikkat çekici ürünleri kullanması, dükkanlarının kalitesini artıran tercihlerdir. Kuruyemiş, bakliyat, lokum, şekerleme, yaş yemiş, zeytin, reçel gibi ürünleri müşteriye sunabilmek için hijyenik ve güzel görünümlü kutu veya kapların tercih edilmesi gerekir. Son dönemlerde bu tarz işletmeler için özel dizayna sahip olan pleksi kutu üretimi yapan bir firma dikkat çekiyor. www.tunaplexistore.com adresi yıllardır ürettiği  teşhir ekipmanları ile müşterilerinden tam not alan bir firma özelliği taşıyor.

Pleksi Kutuların Kullanım Alanları

Firma bakliyat, dökme gıda, baharat, reçel, kuruyemiş, yaş gıda, lokum, şekerleme ve reçel gibi ürünlerin içine konularak müşterilere sunulmasını sağlayan pleksi kutu üretimi yapıyor. Farklı dizayn ve ebatlarda üretilen, özel tasarıma sahip olan bu ürünlerin tamamında kalite ve sorunsuz kullanım sağlanmasına özen gösteriliyor.

Pleksi Kutu Çeşitleri

Kilim desenli baharatlıklar, kuruyemiş setleri, ayaklı stantlar, pleksi kapaklı Kuruyemiş teşhir ekipmanları ve daha yüzlerce tasarım harikası kutu ürünleri site üzerinde sergileniyor. Firma her boyuttaki mağazalara özel ürün teşhir kutusu üretmenin yanı sıra soğuk içecek dolabı ve dondurma külahı kutusu üretimi de yapıyor.

Pleksi Kutularla Dökme Gıda Teşhiri

Firmanın ürettiği kaliteli pleksi ürünlerden bir tanesi de dökme gıda teşhir ekipmanları olarak karşımıza çıkıyor.

Yuvarlak, ayaklı, bombeli, kareli, üstten kapaklı ve önden açılan bu ürünlerde zarif tasarımlara yer verildiği gibi fiyat konusu hakkında da siteden bilgi alınabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER