Petshop alışverişini internetten yap ürünler kapına gelsin!

Petshop veya veterinerler ile evcil hayvanı için ihtiyaç duyduğu ürünleri internetten sipariş vermek isteyen evcil hayvan dostlarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir siteyi tanımak ister misiniz?

Petshop alışverişini internetten yap ürünler kapına gelsin!

Online alışveriş yapabileceğiniz web sitesi ve mobil uygulamaları ile anlaşmalı oldukları tüm tedarikçi petshopların en güncel markalar ve ürünlerden oluşan listelerini inceleyebilir, ekstra hiçbir ücret ödemeden alışveriş yapabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınız için mama, yem, aksesuar ve benzeri ürünlerin siparişini verebileceğiniz Pettenal ile verilen sipariş son teknoloji ve özel bir yazılıma sahip olan sistemi sayesinde sizin seçeceğiniz petshopa iletilerek siparişinizin size ulaştırılma sürecinin tamamlanmasını takip eder.

Pettenal nedir ve sipariş vermek için nasıl kullanılır?

Petshop ve veterinerler ile sipariş vermek isteyen evcil hayvan dostlarını aynı ortamda buluşturarak onlara ihtiyaç duydukları ürün veya hizmetleri seçebilecekleri en yakın bölgeden ve tercih edebilecekleri petshop veya veterinerden sipariş etmesini sağlamak amacıyla kurulmuş bir platform olarak kendisini konumlandırmış durumda.

Öyle ki istediğiniz ürünü birkaç kolay adımı izleyerek dakikalar içerisinde sipariş verebilirsiniz. Yani eğer artık https://www.pettenal.com/ adresiniz ziyaret ederek istediğiniz petshop ürününü sipariş verebilirsiniz. Böylece petshop veya veteriner dolaşmanıza gerek kalmadan minik dostlarınızın ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.

Pettenal ile hangi pet ürünlerini internetten sipariş edebilirim?

İşte Pettenal.com sitesinden sipariş edebileceğiniz başlıca ürünler:

  • Kedi maması, kedi kumu, kedi tuvaleti ve aksesuarları ile diğer kedi ürünleri
  • Köpek maması, köpekler için ödül maması çeşitleri ve diğer köpek ürünleri
  • Balık yemi ve balıklar için akvaryum malzemeleri başta olmak üzere çok sayıda ürün
  • Kuşlar için yemler, kafesler, oyuncaklar, aksesuarlar gibi çok çeşitli ürünler
  • Sürüngen ve küçük pet hayvanlarınız için de yüzlerce ürün çeşidi

Pettenal.com size evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse tüm ürünleri sipariş edebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Üstelik istediğiniz ürünü istediğiniz petshop veya veterinerden temin edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER